• Viga 56182 Logiczne koraliki - gra edukacyjna

Symbol: 2045
Brak towaru
117.50
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 12.99
IN POST (Kurier) 12.99
Kurier 12.99
Dostępność 0 szt.

VIGA 56182 LOGICZNE KORALIKI GRA EDYKACYJNA
 

Łatwo i przyjemnie uczyć się matematyki z zabawką, która zachęca do kreatywności i jednocześnie poprawia umiejętność koordynowania ręka-oko naszego dziecka.
 

Każdy z uczestników gry ma do dyspozycji 10 szablonów - wzorników pomalowanych w różne wzory geometryczne. Dzieci wyszukują w pudełku poszczególne koraliki pasujące do wzornika zarówno kształtem, jak i kolorem, a następnie nawlekają je na załączonych w pudełku okrągłych patyczkach-drążkach lub sznurkach w takiej samej kolejności, jak namalowana na szablonie. Można również ustalić dowolne zasady zabawy, np. wyznaczając czas na ułożenie albo wygrywa dziecko, które ułoży jak największą liczbę patyczków zgodnych z dostarczonymi szablonami. Wprowadzenie rozmaitych zasad zabawy z geometrycznymi koralikami dostarcza dodatkowych wyzwań i jeszcze więcej wspaniałej zabawy dla dzieci.
 

LOGICZNE KORALIKI VIGA to nieoceniona pomoc dydaktyczna, bo w atrakcyjny sposób pomaga małemu człowiekowi w zdobywaniu dodatkowych umiejętności.
 

Ta edukacyjna zabawka wspiera rozwój umiejętności takich jak: motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów.
 

LOGICZNE KORALIKI są  zapakowane w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko, co  ułatwia przechowywanie i jest idealne na prezent.
 

W zestawie:
 

  • 72 koraliki
  • 10 wzorników
  • 10 okrągłych drążków
  • 2 sznurki
 

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)
 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia.
 

 

DANE TECHNICZNE:
 

Wymiary produktu:
 

dł.: 335 mm x wys.: 40 mm x szer.: 330 mm
 

Wymiary opakowania:
 

dł.: 338 mm x wys.: 40 mm x szer.: 332 mm

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.